Образно-технологічні засоби презентації сценічних мистецтв: сторінки історії

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12728
ISBN: 978-617-7844-90-6

Автори: Юдова-Романо
Образно-технологічні засоби презентації сценічних мистецтв: сторінки історії
180 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Юдова-Романова К. В.
  Загальна редакція:
  Тип видання: монографія
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою  КНУКіМ
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 360
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


  У монографії узагальнені наукові дослідження та практичний досвід створення у сценічних мистецтвах просторової образності шляхом використання технологічних засобів. Розглядаючи сценічний простір як певну локацію, в межах якої відбувається матеріалізація задуму сценічного дійства та процес його сприйняття глядачем, авторка комплексно в історичному контексті від витоків до теперішнього часу наскрізно досліджує еволюцію технічних засобів організації та оформлення цього простору.

Значна активізація інтересу до вказаної проблематики зумовлена сучасними культурно-мистецькими процесами в Україні та за її межами. Авторка аналізує, систематизує та характеризує можливості використання новітніх, зокрема, мультимедійних технологій у сценічних мистецтвах. Її увагу привертає широкий спектр сучасних технічних засобів художнього оформлення сценічного простору: світлові, голографічні, пневматичні, піротехнічні, ольфакторні прилади, системи звукозабезпечення, модульні сценічні конструкції та покриття, генера- тори сценічних ефектів та ін.

Книга розрахована на театрознавців, викладачів вищих навчальних закладів мистецької освіти, студентів, практиків сцени та широке коло шанувальників сценічних мистецтв


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари