Магістерська робота: методика підготовки. Вид 2-ге, виправлене

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12255
ISBN: 978-617-7320-52-3

Автори: Долбенко Т.
Магістерська робота: методика підготовки. Вид 2-ге, виправлене
100 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Долбенко Т. О. , Бондар І. С. , Горбань Ю. І., Русавська В. А. 
  Загальна редакція:
  Тип видання: посібник
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою 
  Рік видання: 2019
  Кількість сторінок: 140
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


    У посібнику розкрито теоретичні, методичні, технологічні та організаторські аспекти підготовки магістерської роботи, показано процедуру попереднього  захисту  роботи  на  кафедрі  та  її  захисту   на атестаційній комісії.

Всебічно розкрито методику підготовки змісту  магістерської роботи та правила її оформлення. Подано орієнтовний (зміст) теоретичного, історичного та прикладного видів магістерської роботи, заяви, завдання на підготовку роботи, відгуку, рецензії, оформлення титульного аркуша, переліку скорочень, написання вступу, визначення актуальності, мети, об'єкта, предмета, завдань, новизни та практичного значення дослідження текстів у розділах і підрозділах, висновки. Наведено зразки календарного плану виконання магістерської роботи, звіту магістранта про підготовку роботи, оформлення списку використаних джерел, а також автореферату.

  Посібник призначений для магістрантів вищих навчальних закладів. Ним можуть користуватися студенти при підготовці науково-дослідних курсових робіт та аспіранти при написанні дисертацій. Враховуючи те, що посібником можуть користуватися аспіранти, в  ньому подано зразок автореферату кандидатської дисертації.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари