Керування документацією

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12155

Автори: Безкровний М
Керування документацією
155 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Безкровний М.Ф., Кропивка М.Ф., Палеха Ю.І., Іщенко Т.Д. 
  Загальна редакція: Палеха Ю. І.
  Тип видання: підручник
  Видання: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
  Рік видання: 2019
  Кількість сторінок: 296
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


     У підручнику комплексно висвітлено питання документаційного забезпечення  сучасного управління з урахуванням вимог новітніх законів, інструкцій та стандартів, тенденцій розвитку діловодства. 

    Підручник включає питання як безпосереднього створення і оформлення документів, так і висвітлення організації діловодного процесу. Наведено розгорнуті характеристики основних нормативних положень щодо створення документів, велика увага приділена особливостям керування документацією. Вперше деталізовано технологічні аспекти роботи як з традиційними так і  електронними документами. 

    Підручник допоможе студентам при вивчення дисциплін «Діловодство», «Документаційне забезпечення управління» та «Керування документацією». Практичні завдання і тести дозволять проконтролювати ступінь засвоєння знань.

    Розрахований на фахівців, керівників організацій, працівників інформаційно-консультаційних та діловодних служб, викладачів і слухачів системи підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів та всіх, хто прагне до високої культури  роботи з документами.                                                   


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари