Інформаційна культура ГОТУЄТЬСЯ ДО ДРУКУ

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12557

Автори: Палеха Ю. І.
Інформаційна культура ГОТУЄТЬСЯ ДО ДРУКУ
1 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Палеха Ю. І., Палеха О.Ю., Комісаренко О.С. 
  Загальна редакція:
  Тип видання: навчальний посібник
  Видання:
  Рік видання: 2019
  Кількість сторінок:
  Формат:
  Обкладинка:
  Переглянути зміст книги


   В посібнику розкрита суть і структура інформаційної культури як феномену сучасності, охарактеризовані в залежності від суб’єкта її  три основні рівні. 

На рівні   інформаційної культури особистості, як однієї зі складових загальної культури  людини, проаналізовано компетентності, які забезпечують цілеспрямовану діяльність індивіда щодо оптимального задоволення власних інформаційних потреб із використанням новітніх інформаційних технологій.  На рівні культури інформаційного суспільства розкриті  його характеристики, подано  шляхи інформатизації в Україні, охарактеризовані  напрями інформаційної політики держави, виділені питання інформаційної безпеки,   а також охорони, збереження культурної спадщини, правове регулювання у сфері інформаційних відносин. Окремо виділено питання формування  сучасного інформаційного ринку, надання інформаційних продуктів і послуг, класифікації інформаційних документів.

 Особлива увага приділена питанням інформаційно-технологічної культури на рівні організації, яка характеризує ступінь  її досконалості у всіх можливих видах роботи з інформацією: її отриманні, накопиченні, опрацюванні будь-якого роду, у створенні на цій основі якісно нової інформації, її передаванні, використанні та збереженні.

Посібник призначено для студентів, аспірантів та викладачів зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», слухачів курсів перепідготовки керівних кадрів культури і мистецтв, слухачів системи підвищення професійної кваліфікації.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари