Ера націоналізму. Дійові особи: Націоналісти. Бюрократи. Олігархи

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12497
ISBN: 978-617-7605-69-9

Автори: Сенченко М.
Ера націоналізму. Дійові особи: Націоналісти. Бюрократи. Олігархи
100 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Сенченко М. І.
  Загальна редакція:
  Тип видання:
  Видання:
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 124
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


 Найновіші дослідження показують, що тільки націоналісти здатні побудувати нову Україну. Чого хочуть олігархи і бюрократія? Вони хочуть перемішати народи, скасувати держави, відкинути в минуле національний суверенітет, убити високу культуру, опошлити людські відносини, стерти духовний світ людини. Їх мета – всесвітнє рабство під управлінням глобальної олігархії.

Завдання націоналізму – завдати поразки олігархії, відняти в неї економічний і політичний базис, придушити бюрократію і зробити чиновника слугою нації, захистити духовну свободу від хвороботворних вигадок безпідставної інтелігенції. Війна, розв'язана олігархією проти націй, має бути стимулом для національної консолідації і спільної боротьби націй проти поневолення. Об’єднанню олігархій слід протиставити союз суверенних націй, глобалізму – націоналізм. Олігархія не стримується ніякими моральними обмеженнями або юридичними умовами. Це лютий і підступний ворог, який не знає пощади. Він нікого не щадить, а значить, і сам не гід-ний пощади.

Націоналізм викорчовуватиме це світове зло. Ангели засурмили, відмітивши початок нової епохи – час боротьби націй за свободу.

Воля нації замість диктатури олігархії!


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари