Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату в наукових творах в Україні (30 вересня 2016 р., м. Київ)

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12289
Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату в наукових творах в Україні (30 вересня 2016 р., м. Київ)
72 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив:
  Загальна редакція: проф. Федоренка  В.Л. 
  Тип видання: матеріали круглого столу
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою 
  Рік видання: 2016
  Кількість сторінок: 96
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


     Матеріали  вміщують  доповіді  та  виступи  учасників  круглого  столу «Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату в наукових творах в Україні», проведеного 30 вересня 2016 р. Висвітлюються теоретико-методологічні питання формування академічної доброчесності в Україні, окреслюються проблеми детермінації плагіату та виявлення його сутнісних ознак, а також утвердження судового розгляду спорів щодо недобросовісного запозичення у академічних творах фрагментів робіт інших авторів.

      Характеризується потенціал державних  науково-дослідних  установ судової експертизи Міністерства юстиції України і інших суб’єктів експертної діяльності щодо запобігання плагіату в наукових творах. Визначаються концептуальні засади використання спеціальних знань при встановленні фактів запозичення праць інших авторів при створення наукових творів.

     Досліджуються проблеми і перспективи розробки і акредитації програмних продуктів, які дозволяють виявляти плагіат у наукових роботах, виданнях, магістерських роботах тощо.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари