Теорія і практика аналізу фінансових ризиків: системний підхід

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12758
ISBN: 978-617-7910-35-9

Автори: Кузнєцова Н.
Новинка
Теорія і практика аналізу фінансових ризиків: системний підхід
200 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Кузнєцова Н.В., Бідюк П.І.
  Загальна редакція:
  Тип видання: монографія
  Видання: Рекомендовано Вченою Радою КПІ ім. Ігоря Сікорського. Рекомендовано Вченою Радою Інституту прикладного системного аналізу 

  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 400
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


  Монографія присвячена розв’язанню актуальних задач математичного моделювання і оцінювання фінансових ризиків, притаманних фінансово-економічній галузі в цілому, підприємствам, що діють в умовах ризиків, пов’язаних з невизначеністю функціонування фінансової системи та зовнішніх впливів, дій конкурентів. У монографії висвітлено і узагальнено аналітичний та практичний досвід авторів з менеджменту ризиків, показано застосування системного підходу до аналізу і мінімізації ризиків. Досліджено сучасні практики та інструментарій розробки моделей оцінювання ризиків на основі методів інтелектуального аналізу даних. На базі регресійного моделювання виконано прогнозування фінансово-економічних процесів та побудову моделей оцінювання їх волатильності. Аналіз ймовірності виникнення ризиків висвітлено на основі скорингових та інтегрованих моделей. Запропоновано динамічний підхід до оцінювання фінансових ризиків на основі моделей теорії виживання та теорії часових рядів. Запропоновано адаптивний підхід до менеджменту ризиків на основі структурно-параметричної адаптації моделей оцінювання ризиків, пов’язаної з появою нових фактів та свідчень. Наведено приклади розроблених авторами інформаційних технологій і інформаційних систем підтримки прийняття рішень.

Рекомендована для аналітиків і фахівців з ризик-менеджменту, а також студентів і аспірантів, які цікавляться задачами математичного моделювання і прогнозування динаміки фінансово-економічних процесів.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари