Теоретичні засади та практика функціонування ринку фінансових активів

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12714
ISBN: 978-617-7844-77-7

Автори: Любкіна О.В.
Теоретичні засади та практика функціонування ринку фінансових активів
240 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Любкіна О.В.
  Загальна редакція:
  Тип видання: монографія
  Видання: Рекомендовано до друку вченою радою економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 
  Рік видання: 2019
  Кількість сторінок: 244
  Формат: В5, 70*100 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


 У монографії проаналізовано теоретичні підходи до дослідження ринку фінансових активів. Визначено коло теоретико-методологічних проблем наукового пізнання ринку фінансових активів з позицій економічного мейнстриму та перспективні напрями розвитку методології дослідження, що базуються на адаптації та інтеграції у фінансову теорію знань нових міждисциплінарних наук (синергетика, теорія хаосу, фракталів, турбулентних процесів тощо). Здійснено аналіз практики функціонування ринків фінансових активів з акцентом на інституційних зрушеннях, фінансових інноваціях, змінах у технології торгівлі. Досліджено проблему зростання фрагментованості ринків фінансових активів, зокрема, в результаті неоднорідної транспарентності систем торгівлі. Аналізується структура, динаміка обсягів “непрозорих” ринків, наслідки їх функціонування для фінансової системи. Визначено якісні та кількісні параметри цінових флуктуацій на ринках фінансових активів. Наведено теоретичне обґрунтування та окремі кількісні характеристики взаємозв’язку цін на фінансові активи і циклу ділової активності. Визначено інструменти фінансового регулювання, направлені на зниження проциклічного впливу ринків фінансових активів.

Видання розраховане на науковців, практиків фінансової індустрії, працівників органів державної влади, викладачів, аспірантів, студентів економічних спеціальностей.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари