Стратегічне управління змінами у сфері послуг: теоретико-методологічні та практичні аспекти

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12683
ISBN: 978-617-7844-81-4

Автори: Гончар Л. О.
Стратегічне управління змінами у сфері послуг: теоретико-методологічні та практичні аспекти
270 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Гончар Л. О.
  Загальна редакція:
  Тип видання: монографія
  Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою  КНУКіМ
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 340
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: тверда
  Переглянути зміст книги


   Монографію присвячено вирішенню науково-прикладної проблеми формування державної стратегії управління змінами у сфері послуг крізь призму розроблених та обґрунтованих теоретико-методологічних положень і практичних рекомендацій з означеної проблеми з    метою забезпечення і підвищення ефективності функціонування системи національної економіки України.

У роботі визначено, узагальнено та обґрунтовано теоретичні аспекти та методологічні засоби процесу стратегічного управління змінами. На макроекономічному рівні здійснено стратегічний аналіз функціонування сфери послуг та галузі готельно- ресторанного бізнесу. Визначено проблеми і тенденції розвитку державної системи стратегічного управління змінами у сфері послуг України.

Проведено порівняльний аналіз теоретико-методологічних підходів до процесу формування стратегії управління змінами у зарубіжних та  вітчизняних  практиках. Здійснено спектральний та комплексний аналіз особливостей формування механізмів управління змінами у сфері послуг зарубіжних країн.

Визначено і сформульовано концептуальні підходи до формування державних стратегій управління змінами у сфері послуг. Спроектовано та обґрунтовано ефективність механізму стратегічного управління змінами у сфері готельно-ресторанного бізнесу.

Монографія актуальна при підготовці магістрів за спеціальностями 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності» (Менеджмент готельно-ресторанного і туристичного бізнесу), 241 «Готельно-ресторана справа».


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари