Фінанси : Практикум

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12739
ISBN: 978-617-7910-05-2

Автори: І. О. Лютий,
Фінанси : Практикум
290 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: І. О. Лютий, С. Я. Боринець, З. С. Варналій, та ін
  Загальна редакція: д.е.н., проф. І. О. Лютого
  Тип видання: практикум
  Видання: Рекомендовано до друку вченою радою економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 352
  Формат: В5, 70*100 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


  Пропонований практикум є логічним доповненням до підручника “Фінанси”, підготовленого авторським колективом під керівництвом проф. І.О. Лютого. Представлені у практикумі тестові завдання, задачі різного рівня складності, питання для самоконтролю, теми для написання рефератів  та творчі Завдання допоможуть читачам поглибити та закріпити фундаментальні знання у галузі фінансів, а також сформувати навички застосування відповідних теоретичних положень на практиці. Практикум може стати ефективним інструментом у підготовці сучасних фахівців в галузі державних та корпоративних фінансів, які здатні використовувати фундаментальні закономірності розвитку фінансів для вирішення теоретичних та практичних завдань в рамках сучасного економічного середовища. 

Для студентів економічних спеціальностей, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів, економістів, державних службовців, підприємців та всіх, кого цікавлять можливості здійснення інвестиційної чи професійної діяльності у сфері фінансів. 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари