Практикум з методики використання сучасних засобів, методів і технологій навчання іноземних мов і культур

Виробник: Ліра-К
Код Товару: Л12516
ISBN: 978-617-7605-87-3

Автори: Майєр Н. В.,
Практикум з методики використання сучасних засобів, методів і технологій навчання іноземних мов і культур
200 грн.

 • Наявність: Є в наявності
  Авторський колектив: Майєр Н. В., Устименко О. М. 
  Загальна редакція:
  Тип видання: Навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів магістратури
  Видання: Затверджено до друку Вченою радою КНЛУ 
  Рік видання: 2020
  Кількість сторінок: 224
  Формат: А5, 60*84 1/16
  Обкладинка: м'яка
  Переглянути зміст книги


    Практикум покликаний допомогти студентам другого (магістерського) рівня організувати самостійну роботу в межах спеціальних вибіркових дисциплін професійно-методичної підготовки, які мають на меті формування здатності майбутніх викладачів іноземних мов і культур до ефективної реалізації методичної діяльності з відбору, самостійного розроблення та використання навчальних матеріалів і засобів розвитку професійно-орієнтованої іншомовної комунікативної компетентності. 

  У посібнику запропоновано орієнтовний зміст спеціальних вибіркових дисциплін професійно-методичної підготовки, представлено теми практичних занять, основну та додаткову літературу для опрацювання, професійно-методичні завдання, посилання на корисні Інтернет-ресурси, питання для самоконтролю та індивідуальні завдання. Розкрито особливості контролю навчальної діяльності студентів, наведено зразки модульної контрольної роботи та орієнтовні питання і завдання до заліку. 

  Практикум призначений для студентів магістратури, які навчаються за спеціальностями 035 Філологія (спеціалізація 035.03 Філологія. Слов’янські мови і літератури (переклад включно), 035.04 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), 035.05 Філологія. Романські мови та літератури (переклад включно), 035.06 Філологія. Східні мови та літератури (переклад включно), 035.07 Угро-фінські мови і літератури (переклад включно)) та 014 Середня освіта (спеціалізація 014.02 Мова і література (англійська, іспанська, німецька, французька)), здобувають кваліфікацію викладача іноземних мов і культур та вивчають такі спеціальні вибіркові дисципліни професійно-методичної підготовки: «Методика використання навчальних матеріалів для формування іншомовної комунікативної компетентності», «Засоби професійно орієнтованого навчання іноземних мов і культур», «Cучасні засоби навчання іноземних мов і культур у вищих навчальних закладах».

  Ілюстративним матеріалом для наведених у посібнику професійно-методичних завдань слугують практичні розробки студентів магістратури, які вивчали зазначені вибіркові дисципліни, а також авторів цього посібника. 


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари